Zostań naszym Klientem

Firmy zainteresowane współpracą prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 795 606 768. Alternatywnie, wystarczy wypełnić formularz poniżej.Skontaktujemy się do 24 godzin. Dziękujemy.

O firmie

O

COMROLINK Sp. z o.o. oferuje profesjonalne, „a to z” wsparcie dla firm w zakresie REC / HR management, Employer Brandingu.

W efektywnej rekrutacji do firmy, wygranej w wyścigu o klienta, nowy kontrakt czy rynek kluczowe znaczenie mają informacja, odpowiedni czas realizacji przedsięwzięcia, dobór narzędzi,ale przede wszystkim ludzie zaangażowani w konkretny projekt oraz to jak postrzega nas otoczenie biznesowe.Pomagając firmom właśnie na tych aspektach koncentrujemy nasza uwagę w COMROLINK Sp. z o.o.

Pomysł na stworzenie COMPROLINK narodził się w związku z wysoką dynamiką zmian rynkowych, która powoduje, że współczesne firmy stają przed koniecznością ciągłego poszukiwania elastycznych, efektywnych i opłacalnych sposobów na realizacje planów biznesowych.

Rozpoczynając współprace z COMPROLINK uzyskasz wparcie ze strony doświadczonego zespołu ludzi, dla których rozwój twojego biznesu jest najważniejszy.

Do każdej współpracy podchodzimy w sposób indywidualny i nieszablonowy, zawsze mając na względzie rzetelne rozpoznanie potrzeb naszych klientów.
W naszej pracy zawsze dokładamy wszelkich starań by nasza oferta była konkurencyjna, elastyczna i skuteczna.

Zapraszamy do współpracy! Z przyjemnością powitamy Państwa w gronie naszych klientów.